Polárna žiara_FM: Učiť sa, učiť sa učiť sa!
Každý druhý pondelok od 20:00 do 22:00. Učiť sa, učiť sa, učiť sa? Má zmysel učiť sa v škole alebo je najlepšia škola života? Ktoré sú dobré školy a prečo nie sú na Slovensku? Je “dobrý učiteľ” vymierajúci ...